O NÁS

Firma APO Centrum byla založena v roce 1991 se zaměřením na prodej aut a motocyklů. Cílem naší obchodní činnosti v současné době, je nabídnout zákazníkům motocykly a náhradní díly na ně v nejvyšší kvalitě a za nejlepší ceny. Motocykly jsou dováženy z Rakouska od prověřených dodavatelů, převážně autorizovaných prodejců značky BMW, jako motocykly odkoupené na protiúčet při pořizování nových motocyklů. Jejich technický stav bývá nadprůměrný nejen díky mentalitě Rakušanů, ale i díky tomu, že prochází každoročně pečlivou technickou prohlídkou. Lze u nich doložit legální původ a stav najetých kilometrů.
Jít do KDE SE NACHÁZÍME?

KDE SE NACHÁZÍME?

Nácházíme se na okraji Českých Budějovic u silnice 1/20 směr Písek, Strakonice, Plzeň , Praha. Prodej motocyklů probíhá pouze formou internetové nabídky, takže motocykly nejsou k vidění v žádné provozovně.

Jít do KDY MOHU MOTOCYKLY VIDĚT?

KDY MOHU MOTOCYKLY VIDĚT?

Pondělí – Pátek : 09 – 17 hod. . Pro kupující s hotovostí lze po domluvě vyhovět požadavkům i o víkendu.

Jít do čím se zabýváme

čím se zabýváme

Provádíme výkup, zprostředkování prodeje a prodej automobilů. Dovoz, výkup a prodej motocyklů. Pojišťovací služby. Dovoz použitých motocyklových dílů a příslušenství. Zajišťování oprav havarovaných motocyklů.

Jít do facebook

facebook

Naší nejnovější nabídku najdete i na Facebooku.

NOVINKY A ČLÁNKY

KONTAKTUJTE NÁS